Your little supernatural world!

Spójrz na świat z innej perspektywy a dostrzeżesz coś co wykraczało poza twą wyobraźnię!
 
IndeksFAQRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Opis Rang(zapoznaj się !)

Go down 
AutorWiadomość
Lucrezia Donati
Sukkubs
Sukkubs
avatar

Liczba postów : 139
Age : 25
Skąd : NYC

PisanieTemat: Opis Rang(zapoznaj się !)   Sob Lis 01, 2014 7:57 am

HUNTERS(łowcy) - Łowcy to po prostu ludzie, którzy próbują pozbyć się z ich świata wszystkiego co zagraża ludzkości oraz im, lecz każde z nich ma również swoje życie, domy.. rodziny... A nawet są zdolni do miłości ! Któż wie.. Może i będą zdolni nawet zakochać się w wilkołaku? Mówi się, że serce nie sługa!


WEREWOLVES(Wilkołaki) - człowiek, który potrafił się przekształcić w wilka. Był wtedy groźny dla innych ludzi i zwierząt domowych, gdyż atakował je w morderczym szale. Wierzono, że wilkołakiem można stać się za sprawą rzuconego uroku lub po ukąszeniu przez innego wilkołaka[1]. Przeistoczenie w wilka było również możliwe dzięki natarciu się specjalną maścią.

BANSHEE(„kobieta z kurhanu”) - kobiecej postaci, zwiastująca śmierć . Jest pośrednikiem między zaświatem a ludźmi. Usłyszenie "lamentu banshee" prorokuje śmierć. Niektórzy twierdzą, że zabraniając banshee lamentować można opóźnić czyjś zgon. Wydaje się to mało prawdopodobne, ponieważ w większości przypadków banshee nie sprowadza śmierci, lecz tylko ją zwiastuje.
Nasze Banshee to kobiety, które są namacalne, są poniekąd ludźmi, a nie zjawami. Ich specyficzny krzyk ogłusza każdą nadprzyrodzoną istotę, która stwarza dla niej zagrożenie, bądź ona sama czuje wielki niepokój. Banshee słyszy głosy umarłych, które często doprowadzają do szaleństwa, jednakże są też jej wsparciem, gdy próbuje do czegoś dojść, one męczą, lecz starają sie pomóc.

GHOSTS(duchy) - Duchy to duchy, zjawy, nie sa namacalne. jako duch może opętać ludzkie ciało i kierować nim jak swoim, lecz słaby duch ma chwilami problemy nad kontrolą człowieka w 100%, a zatem bywa tak iż w jednym ciele mieszkają dwie dusze, jedno myśli to a drugie to. Ducha wypędzisz tylko zaklęciem lub modlitwą.


ANGELS(Anioły) - byt duchowy w wielu religiach, który służy i na różne sposoby wypełnia zamysły Boga. Są żołnierzami niebios i opiekunami ludzkości. Anioły są pośrednikami Boga, którego wyręczają również w sprawie modlitw dochodzących z ziemi. Nienawidzą się z demonami oraz gardzą aniołami, którzy zeszli na złą drogę innymi słowy nazywają je upadłymi. Anioły leczą się same, jednakże można je zabić specjalnymi sztyletami, które sa wstanie je unicestwić - tak samo upadłe anioły.
Anioły za zgodą człowieka mogą wstąpić w jego ciało i żyć jak normalni ludzie, mieć rodzinę, jednakże wciąż są sługami Boga


FALLEN ANGELS(upadłe anioły) - pojęcie rozwinięte w myśl judaistycznej i chrześcijańskiej interpretacji Księgi Henocha. Anioł, który radykalnie i nieodwołalnie sprzeciwił się Bogu, wykorzystując otrzymaną wolną wolę.
Wstępują w ludzkie ciało i żyją na swój własny sposób pośród ludzi. Nienawidzą aniołów za ich pogardę nimi oraz obronę Boga, są neutralni dla innych istot.
Tak jak anioły, bez ludzkiego ciała sa po prostu w ich przypadku ciemną aurą.


WITCH(Czarownik/Czarownica) - w społeczeństwach plemiennych osoba zajmująca się najczęściej przepowiadaniem i leczeniem za pomocą tajemnych, specjalnych formułek uznawanych za magiczne zaklęcia oraz za pomocą wyspecjalizowanych rytuałów. Jest pośrednikiem pomiędzy żyjącymi a światem zmarłych. W kulturach afrykańskich pełnił rolę wyroczni, do którego zwracano się po uzyskanie informacji na temat np. wyniku wojen, wielkości plonów czy płci nienarodzonego dziecka. Sa to również przeróżni szamani w niektórych wierzeniach. Zwykle unikają czarnej magii aby uniknąć spotkania z łowcami.


DEMONS(demony) - W przeróżnych wierzeniach, przeróżnie wyglądają, jednakże tu jest to czarna aura przypominająca mglisty cień. Bez woli człowieka wstępują w jego ciało i opętują je dla własnej wygody, żyją między ludźmi na swój sposób robią co chcą i używając sobie aż nadto. Są jednak sługami Lucyfera, któremu podporządkowują się gdy trzeba. Człowiek, który woła demona, pragnie z nim nawiązać kontrakt np. by kogoś zabić a odda swą duszę. Kontrakt przypieczętowuje się pocałunkiem lub stosunkiem płciowym.
Demona można zabić egzorcyzmami lub specjalnym sztyletem.


RESIDENTS(obywatele) - Zwykli, najzwyklejsi ludzie ! Pracują, gotują, mają rodziny, mieszkają.. Żyją według siebie. Jednakże są nieodporni na ataki istot nadprzyrodzonych.

VAMPIRE(wampiry) - istota, żywiąca się ludzką krwią, prawie nieśmiertelna, o ludzkiej postaci i charakterystycznych wydłużonych kłach. Wampirom przypisywane są liczne zdolności paranormalne, m.in. regeneracja, hipnoza, wyczulony słuch, niezwykła prędkość oraz ogromna siła. Są neutralni na inne istoty, prócz tych które im zagrażają. Lubują się w seksie, to pomaga im również nad poczuciem dominacji.


KITSUNE(japońskie określenie lisa) - opisane jako "oszuści" nie znający granicy między dobrem, a złem.Wyglądają jak zwykli ludzie. Jedyną, widoczną gołym okiem, oznaką nadnaturalności są świecące oczy. Kitsune ma charakterystyczną, ognistą aurę w kształcie lisa z dużymi spiczastymi uszami i pyskiem. Jest widoczna w aparatach cyfrowych i dla osób z wzmocnionym zmysłem wzroku. Efekt jest widoczny u młodych Kitsune, ponieważ "nie nauczyli się ukrywać" swojej prawdziwej natury.
Jest 13 rodzajów Kitsune.


SUKKUB -  (śrdw.-łac. succubus, od łac. succuba - "nałożnica", od succubare - "leżeć pod") – w demonologii sukkubami nazywa się demony przybierające postać nieziemsko pięknych kobiet (często obdarzonych również atrybutami charakterystycznymi dla demonów, np. rogami albo kopytami), nawiedzające mężczyzn we śnie i kuszące ich współżyciem seksualnym (zespół "demona nocy"). Niektóre źródła ezoteryczne mówią jakoby sukkuby mogły być demonami płci męskiej jedynie przybierającymi postać żeńską, bądź też hermafrodytami[1].
Według Malleus Maleficarum ("Młot na czarownice") sukkuby zbierały od skuszonych mężczyzn nasienie, którego potem inkuby używały do zapładniania kobiet. Dzieci spłodzone w ten sposób miały być szczególnie podatne na wpływ Szatana.. (Close)


INKUB - (łac. incubus od incubare - "leżeć na czymś") – w demonologii inkubami nazywa się demony przybierające postać uwodzicielskich mężczyzn nawiedzające kobiety we śnie i kuszące je współżyciem seksualnym (zespół "demona nocy"). Często przedstawiane są jako postacie z rogami poruszające się na koniach.
Według Malleus Maleficarum ("Młot na czarownice") miały zdolność zapładniania kobiet nasieniem, które sukkuby zbierały od skuszonych przez siebie mężczyzn. Dzieci spłodzone w ten sposób miały być szczególnie podatne na wpływ Szatana.
Syn inkuba i kobiety to kambion.

_________________
We’ll go hard if you want to, as hard as you want to, soft as you want to, just let me love you lay right here.. I’ll be your fantasy!!!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://between-worlds.forumpl.net
 
Opis Rang(zapoznaj się !)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Your little supernatural world! ::  :: Opis!-
Skocz do: